درباره ما


درباره ما :

اعضای گروه :


نام : مستانه

ایمیل : geri888@gmail.com

درباره من :

یک تکه ابر تنها نمی بارد یه روزی مثل روزای دیگه و یه چند نفر مثل چند نفرای دیگه، تصمیم گرفتن که بشینن با هم بگن و بشنون. اکثر اونا فکر می کنن با شریک کردن اطلاعات و عقایدشون با هم دیگه، می تونن چیزای بیشتری یاد بگیرن. اونا همجنس گرا هستن و فعلا توی تهران همدیگه رو می بینن. با هم راجع به چیزایی که تو ذهنشونه حرف می زنن و سعی می کنن برای سوالاتی که دارن با هم به جوابی برسن. و می خوان که تو هم با اونها باشی و اونها با تو. برای همین این وبلاگ اینجاست. من، مستانه، یکی از اونها هستم. تو طول هفته با خودم می گم: می خوای چی کار کنی؟ مگه اصلا کاری هم می شه کرد؟ با حرف زدن ممکنه چه مشکلی حل بشه؟ مگه چقدر می خوای چیز یاد بگیری؟ چی داری که بگی؟ اصلا همه ی اینا "خب که چی" ؟ اما وقتی خودمو جمع می کنم و حتی به خاطر تو رو در موندن، اونجام و با چند نفر دور یه میز می شینم و دو تا نظر می دم و چار تا نظر می شنوم، هر چقدر هم متفاوت و متضاد، اما ته دلم قلقلک می شه. وقتی برای دو-سه ساعت فقط خودمم و با خودم و اطرافیانم راحتم، انرژی می گیرم و با خودم می گم: من تنها نیستم. ما با همه ی تفاوتهامون "با هم" هستیم. و اینجاست که صندلی خشک و سفت و سختی که همیشه روش می شینم تبدیل می شه به یه مبل راحتی که گاهی وقتی یکی نظر تورو بهتر از خودت بیان می کنه احساس می کنی که حتی ماساژر هم داره.

نام : امیر

ایمیل : hamjensgera@gmail.com

درباره من :

متولد سال 1361 تهران، ساکن تهران، از هجده سالگی وارد جامعه همجنس گرایان شدم و همواره مسائل اقلیت های جنسی ایران مهمترین مشغولیت فکری من بوده.

نام : مریم

ایمیل : wxwhyzee@gmail.com

درباره من :

یک لزبین 27 ساله، دلیل همکاری من در این گروه مشارکت در گفتگوهای منظم و ساخت اجتماع بود، امیدوارم علاوه بر محلی برای صحبت درباره مسائل مربوط به زندگی اقلیت های جنسی این جلسات هفتگی به سمت شکل گیری پایگاهی برای پشتیبانی و اتحاد میان جماعت گسسته و کمتر آشکار اقلیت های در جامعه ایران شود.

Maryan is a 27-year-old lesbian whose reasons for participating in this group include a desire for regular discussions and community building. She hopes that, in addition to providing an outlet for talking about some of the issues pertaining to the lives of sexual minorities, these weekly meetings will result in the gradual establishment of a base of support and solidarity among some of the very dispersed, scarcely visible GLBT population in iran.
نام: رَهام

24 ساله؛ خوره بحث (به شرط اهل بودن طرفین)؛ دیکتاتور به نوبه خود!

وبلاگ ها:
http://littledictatorship.wordpress.com
http://mygday.wordpress.com